Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Volyně / tajemník/tajemnice Městského úřadu Volyně

tajemník/tajemnice Městského úřadu Volyně

Město Volyně nabízí volné pracovní místo v oboru managementu na pozici tajemník/tajemnice Městského úřadu Volyně. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením od 40 000 do 50 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je VŠ Bakalářské. Místem pracoviště je Město Volyně, okres Strakonice. Nástup možný od 1.1.2024. Další informace Vám poskytne Výběrové řízení, , tel.: , e-mail: .

Zaměstnavatel: Město Volyně
Místo výkonu práce: Volyně
Platové ohodnocení: 40 000 – 50 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Pracovní poměr: Od 1.1.2024 na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

výběrové řízení na obsazení pracovního místa
TAJEMNÍK / TAJEMNICE MĚSTSKÉHO ÚŘADU VOLYNĚ
Rámcový popis pracovního místa
- plnění úkolů dle § 110 zák. č. 128/2000 Sb., o obcích
- plnění úkolů dle zák. č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků
- komplexní zajišťování chodu městského úřadu (zajištění výkonu přenesené působnosti, plnění úkolůuložených zastupitelstvem a radou města, starostou)
- koordinace a řízení činností odborů městského úřadu
- koncepční a metodická práce, řízení lidských zdrojů
Informace o pracovním místě
- pracovní poměr na dobu neurčitou, plný pracovní úvazek, zkušební doba 6 měsíců
- místo výkonu práce: město Volyně a jeho místní části, Městský úřad Volyně
- 11. platová třída, platový stupeň dle délky započitatelné praxe dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, příplatek za vedení, osobnípříplatek
- termín nástupu: 1.1.2024 do funkce, případně dle dohody listopad/prosinec 2023 do prac. poměru
Předpoklady pro vznik pracovního poměru
- splnění předpokladů dle § 4 a § 5 zák. č. 312/2002 Sb. (státní občanství ČR, u cizích státních příslušníků trvalý pobyt v ČR, věk min. 18 let, způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, ovládání jednacího jazyka)
- nejméně tříletá praxe v průběhu 8 (osmi) let bezprostředně předcházejících jmenování do funkce jako vedoucí zaměstnanec, nebo při výkonu správních činností v pracovním poměru k územnímu samosprávnému celku nebo při výkonu státní správy v pracovním nebo služebním poměru ke státu, případně ve funkci člena zastupitelstva územního samosprávného celku dlouhodobě uvolněného pro výkon této funkce (splnění praxe prokazuje uchazeč čestným prohlášením připojeným k přihlášce).
Kvalifikační předpoklady
- vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu nejlépe v oboru právním, veřejná správa nebo ekonomickém
Jiné požadavky
- znalost právních předpisů vztahujících se k vykonávané činnosti (zejm. zák. č. 128/2000 Sb., o obcích, č. 312//2002 Sb., o úřednících ÚSC, č. 262/2006 Sb., zákoník práce, č. 500/2004 Sb., správní řád, č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, č. 250/2000 Sb., o rozpočtových pravidlech územních rozpočtů, č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím; všechny v platném znění)
- velmi dobré komunikační a organizační schopnosti, časová flexibilita a psychická odolnost, kultivovaný písemný projev, dobrá znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B
- výhodou: praxe ve vedoucí pozici ve veřejné správě, zkouška zvláštní odborné způsobilosti, znalost personální problematiky, znalost německého nebo anglického jazyka na komunikativní úrovni.
Požadované doklady
- přihláška do výběrového řízení, která musí obsahovat : jméno, příjmení, titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo občanského průkazu, telefonní a e-mailový kontakt, datum a podpis.
Přílohy k přihlášce: motivační dopis, koncepce vedení městského úřadu v rozsahu max. 3 normostran A4, strukturovaný životopis s údaji o dosavadní praxi, odborných znalostech a dovednostech, výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce, ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, čestné prohlášení podle § 4 zák. č. 451/1991 Sb., kterým se stanoví některé další předpoklady pro výkon některých funkcí ve státních orgánech a organizacích ČR (tzv. lustrační zákon - nevztahuje se na na uchazeče narozené po 1.12.1971).
Vzor přihlášky a strukturovaného životopisu je k dispozici na www. volyne.cz – dokumenty - nabídka pracovních příležitostí.
VÍCE INFORMACÍ na stránkách města: https://www.volyne.eu/

První kontakt

Kontaktní osoba: Výběrové řízení

Referenční číslo ÚP: 28150520739
Poslední aktualizace: 18. 9. 2023

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 23.9.2023.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů