Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Vodňany / Odborný pracovník v biologických a příbuzných oborech . 2.kolo

Odborný pracovník v biologických a příbuzných oborech . 2.kolo

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích nabízí volné pracovní místo v oboru výchovy a vzdělávání na pozici Odborný pracovník v biologických a příbuzných oborech . 2.kolo. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením od 17 300 do 20 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je VŠ magisterské. Místem pracoviště je JU - Fakulta rybářství a ochrany vod, okres Strakonice. Nástup možný od 1.3.2024. Další informace Vám poskytne Kontakt, , tel.: , e-mail: lkacerova@frov.jcu.cz.

Zaměstnavatel: Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Místo výkonu práce: Vodňany
Platové ohodnocení: 17 300 – 20 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Pracovní poměr: Od 1.3.2024 na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Náplň práce: studium doktorského studijního programu Rybářství či Ochrana vodních ekosystémů v prezenční formě; řešení tématu vlastní disertační práce; publikování článků ve Q1-Q3 vědeckých časopisech; prezentace výsledků na mezinárodních konferencích a seminářích fakulty, absolvování odborné zahraniční stáže; výuka v oboru svého studia, konzultanství a vedení bakalářských nebo magisterských prací; vedení projektů Mezinárodních letních škol; podíl na dalších činnostech v rámci příslušné laboratoře; praxe na provozních pracovištích fakulty.
Požadujeme: ukončené magisterské studium v oblasti enviromentální chemie, toxikologie, ekologie, biologie, ochrany životního prostředí, rybářství, zemědělství, veterinárního směru či v příbuzném oboru; přijetí do Doktorského studijního programu Rybářství či Ochrana vodních ekosystémů na FROV JU v prezenční formě studia; obecné znalosti z biologie, vodní ekologie a chemie; znalost anglického jazyka min. na úrovni B1; uživatelskou znalost práce na PC– MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook); komunikativnost, samostatnost, systematičnost, zodpovědnost, pečlivost, organizační schopnost, ochota učit se novým věcem, schopnost práce ve stresu.
Nabízíme: příjemné pracovní prostředí v nově zrekonstruovaných prostorách fakulty, studium a práci v mezinárodním kolektivu, možnost osobního i profesního rozvoje, další zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené a 4 dny indispozičního volna, zvýhodněné bankovní služby u partnerské banky, mobilní volání či MS Office zdarma pro soukromé využití).
Nástup: březen 2024.
Pracovní doba: odpovídající plnému úvazku (40 hod. týdně).
Délka pracovního úvazku: 4 roky (v závislosti na délce studia).
Mzda: 17 300–20 000 Kč měsíčně (v závislosti na dosažených studijních výsledcích).
Místo výkonu práce: dle umístění laboratoře školitele (VÚRH, Zátiší 728/II, Vodňany nebo ÚAOV, Husova tř. 458/102, České Budějovice nebo ÚKS, Zámek 136, Nové Hrady).
Navaž kontakt s vedoucím Tebou zvoleného tématu. V případě vzájemné dohody vyplň formulář e-přihlášky. Zájemci o pozici se hlásí e-přihláškou ke studiu zaslanou na e-mail lkacerova@frov.jcu.cz nejpozději do 1.12.2023.
Více informací na: https://www.frov.jcu.cz/cz/prijimaci-zkousky/studijni-programy

První kontakt

Kontaktní osoba: Kontakt
E-mail: lkacerova@frov.jcu.cz

Referenční číslo ÚP: 27894180779
Poslední aktualizace: 31. 7. 2023

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 23.9.2023.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů