Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Strakonice / Operátor odpalovacích zařízení

Operátor odpalovacích zařízení

Ministerstvo obrany nabízí 20 volných pracovních míst v oboru obrany a ochrany na pozici Operátor odpalovacích zařízení. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Služební poměr na dobu neurčitou s ohodnocením 39 890 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je Střední odborné (vyučen). Místem pracoviště je Ministerstvo obrany - provozní středisko Strakonice, okres Strakonice. Pozice je vhodná i pro absolventy. Nástup možný od 1.8.2023. Další informace Vám poskytne Rekrutační pracoviště, , tel.: 973321465, 973340476, 800154445, e-mail: kariera.ceskebudejovice@army.cz, kariera.plzen@army.cz.

Zaměstnavatel: Ministerstvo obrany
Místo výkonu práce: Strakonice
Platové ohodnocení: 39 890 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Služební poměr
Pracovní poměr: Od 1.8.2023 na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Podmínky povolání do služebního poměru: občanství České republiky, věk 18 a více let, trestní bezúhonnost, zdravotní, psychická, fyzická a bezpečnostní způsobilost k výkonu služby, složení vojenské přísahy.
Další podmínky: uchazeč nesmí být dnem povolání do služebního poměru členem politické strany, politického hnutí, odborové organizace nebo členem statutárních nebo kontrolních orgánů právnických osob, které provozují podnikatelskou činnost, s výjimkou členství ve statutárních nebo kontrolních orgánech nestavebních bytových družstev zřízených ke správě bytového fondu a právnických osob a organizačních složek státu, jejichž zřizovatelem nebo zakladatelem je Ministerstvo obrany nebo jiný správní úřad, vykonávat výdělečnou činnost, podporovat, propagovat nebo sympatizovat s hnutím, které prokazatelně směřuje k potlačování práv a svobod člověka nebo hlásá národnostní, náboženskou anebo rasovou zášť nebo zášť vůči jiné skupině osob.
Nabízíme zajímavé a perspektivní zaměstnání ve vojenské jednotce se specifickým postavením, kariérní růst, mladý kolektiv a jistotu stabilního příjmu i v dobách krize.
Operátor odpalovacích zařízení zabezpečuje údržbu, ošetřování a obsluhu přidělené techniky a obsluhu daného zařízení dle platného osvědčení. Činnost během běžné směny (6:30 - 15:00 hod.) se řídí rozvrhem zaměstnání. Min. hodina denně je vyčleněna k rozvoji individuální fyzické kondice s možností bezplatného využívání útvarových sportovišť.
Upřesňující informace
Úkolem 25. protiletadlového raketového pluku je ochrana důležitých objektů na území ČR a ochrana jednotek pozemních sil AČR a spojenců na území ČR i v rámci nasazení v zahraničí.
Fyzické předpoklady:
- výborný zdravotní stav
- dobrá fyzická kondice
- psychická odolnost
Zdravotní a psychologické vyšetření: je součástí lékařského vyšetření v Ústřední vojenské nemocnici Praha
Bezpečnostní způsobilost: Uchazeč musí souhlasit s podáním žádosti o vydání osvědčení fyzické osoby na stupeň utajení DŮVĚRNÉ podle zákona č. 412/2005 Sb., o ochraně utajovaných informací a o bezpečnostní způsobilosti, ve znění pozdějších předpisů.
Zaměstnanecké výhody
náborový příspěvek 50 000 Kč, stabilizační příspěvek, výkonnostní příplatek, příspěvek na bydlení, příspěvek na rodinné příslušníky, náhrady při dojíždění z místa bydliště do místa výkonu služby, 100 % výše platu při nemoci, možnost poskytnutí odměn, po 2 letech služby nárok na výsluhové náležitosti, po 15 letech služby nárok na doživotní rentu, 6 týdnů dovolené.
jistota zaměstnání, možnost rozšíření vzdělání v odborných a jazykových kurzech, možnost práce v zahraničí, služební tělesná výchova v pracovní době i soukromě s možností bezplatného využití vojenských sportovišť, pravidelná a bezplatná zdravotní péče, preventivní rehabilitace 14-28 kalendářních dní v roce nad rámec dovolené (při splnění podmínky nároku: trval-li služební poměr alespoň 10 let nebo po dosažení věku 35 let), možnost vojenské výběrové rekreace v zařízení VOLAREZY, podnikové stravování s příspěvkem od zaměstnavatele
široké spektrum benefitů z Fondu kulturních a sociálních potřeb (např. příspěvek na penzijní pojištění, na rekreaci, kulturu, sport nebo vzdělávání), bezúročné půjčky na bydlení a vybavení domácnosti, volno s poskytnutím 100 % výše platu při nemoci, ošetřování nemocného člena rodiny, dárcovství krve, činnosti vedoucího tábora pro děti a mládež atd.,
Způsob prvního kontaktu zájemce o volné pracovní místo se zaměstnavatelem:
Rekrutační pracoviště České Budějovice: Žižkova 185/37, České Budějovice, tel. 973 321 465, e-mail: kariera.ceskebudejovice@army.cz a Rekrutační pracoviště Plzeň: Štefánikovo nám. 833/1, Plzeň, tel.: 973 340 476, e-mail: kariera.plzen@army.cz

První kontakt

Kontaktní osoba: Rekrutační pracoviště
Telefon: 973321465, 973340476, 800154445
E-mail: kariera.ceskebudejovice@army.cz, kariera.plzen@army.cz

Referenční číslo ÚP: 27260380742
Poslední aktualizace: 17. 4. 2023

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 3.6.2023.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů