Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Chelčice / pracovník v sociálních službách v Sociální rehabilitaci Chelčického domova sv. Linharta, o.p.s.

pracovník v sociálních službách v Sociální rehabilitaci Chelčického domova sv. Linharta, o.p.s.

Chelčický domov sv. Linharta, o.p.s. nabízí volné pracovní místo v oboru zdravotnictví na pozici pracovník v sociálních službách v Sociální rehabilitaci Chelčického domova sv. Linharta, o.p.s.. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením 150 Kč/hod. Minimální požadované vzdělání je ÚSO s maturitou (bez vyučení). Místem pracoviště je Chelčický domov sv. Linharta, o.p.s., okres Strakonice. Nástup možný ihned. Další informace Vám poskytne Mgr. Klára Kavanová Mušková.

Zaměstnavatel: Chelčický domov sv. Linharta, o.p.s.
Místo výkonu práce: Chelčice
Platové ohodnocení: 150 Kč / hod.
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Pracovní poměr: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Výběrového řízení na pozici pracovníka v sociálních službách v Sociální rehabilitaci Chelčického domova sv. Linharta, o.p.s.
Hledáme spolehlivého a aktivního člověka na částečný úvazek (0,4/2 dny v týdnu) na pozici pracovníka v sociálních službách uživatele s duševním onemocněním/zátěží. Jde o ambulantní formu práce v zázemí zavedené organizace, poskytující sociální služby a služby komunitního charakteru. Nabízíme zajímavé zaměstnání s možností odborného vzdělávání.
Máte organizační schopnosti a dovedete pracovat v týmu? Umíte předcházet konfliktům a řešit vzniklé situace? Dokážete rozlišovat věci podstatné od méně důležitých?
Pokud na všechny otázky odpovídáte ANO, čtěte dále pro více informací.
OBECNÉ PŘEDPOKLADY:
- Samostatnost, trpělivost, pozitivní přístup k uživatelům, empatie, schopnost aktivního naslouchání, zodpovědnost a spolehlivost, organizační a komunikační dovednosti, osobní zralost a pozitivní přístup, loajalita, bezúhonnost.
- Uživatelská znalost MS Office, Internet, ŘP sk. B.
VÝHODOU JE:
Kvalifikace pracovníka v sociálních službách dle zák. č. 108/2006 Sb., o sociálních službách (možnost dodělání si kvalifikačního kurzu pro pracovníky v sociálních službách), zkušenost s pomáhající profesí/sociální prací, anebo v zařízení sociálních služeb.
POŽADAVKY PRO PŘIHLÁŠENÍ DO VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ:
- Profesní životopis - nezapomeňte uvést své kontakty a potřebné náležitosti včetně dosaženého vzdělání, praxe v oboru i dalších zkušeností.
- Výpis z rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce.
PŘEDPOKLÁDANÝ NÁSTUP:
Od 1. července 2021
NABÍZÍME:
Mzda: 150 Kč/ hodina hrubého + možné navýšení po zapracování, pozitivní a lidský přístup, zaškolení a ukázka přímé práce s uživateli, příjemné pracovní prostředí, možnost stravování v organizaci, 4 týdny dovolené …..

První kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Klára Kavanová Mušková
Telefon: 776134683
E-mail: reditelka@linhart-chelcice.cz

Referenční číslo ÚP: 22056540747
Poslední aktualizace: 19.7.2021

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 4.8.2021.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů